Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt ZALASEK DM-6651 - Projekt domu ZALASEK Kod: DM-665 Drodzy panowie! chciałabym kupić ten projekt Jestem z Rosji, jak najlepiej realizować płatności i uzyskać wszystkie prezenty, które oferujesz na miejscu za zakup tego projektu. Napisz z kim rozmawiać? Z góry dziękuję.
Autor: Odp. Ostatnia:
Svetlana Buschuewa 1 2018-10-01 09:42:42
Projekt ZALASEK DM-6651 - dzien dobry Witam. Posiadam wąska działkę szerokość 17 m o długości 80m. Obejrzałam wiele projektów domów ale ten podoba mi się najbardziej. Czy była by możliwość dopasowania projektu tak aby mógł być zrealizowany na tej działce. Zdaję sobie sprawę z dodatkowych kosztów.
Autor: Odp. Ostatnia:
Magdalena Grabowska 1 2018-09-30 15:26:35
Projekt ZALASEK DM-6651 - Re: Szanowna Pani, Projekt dopasowany do Pani działki kosztowałby 3300 zł. Czas wykonania 45 dni roboczych. Pozdrawiamy
Autor: Odp. Ostatnia:
KBProjekt 0
Dodaj nowy temat